Nepreplácajte na enegriách. Dokonalé vlastnosti PUR izolácie Vám znížia náklady na vykurovanie až o neuveriteľných 70%!

Správne realizovaná izolácia strechy a fasády spolu s ďalšími stavebnými úpravami ako je napr. výmena pôvodných okien za moderné okná z plastu, dreva alebo hliníka Vám dokážu podstatne znížiť náklady na vykurovanie.

Jednou z mnohých výhod striekanej penovej izolácie je to, že sa dostane do každej škáry a medzery a tým nevytvára v konštrukcii žiadne tepelné mosty. Spolu s nízkym súčiniteľom tepelnej vodivosti, vďaka ktorému maximálne zabraňuje úniku tepla je táto metóda zateplenia dokonale vhodná pre nízkoenergetické a pasívne domy, kde Vás v zime hreje a v lete chladí. Táto vlastnosť je dôležitá vždy, ale najmä pri zatepľovaní zložitejších konštrukcií.

Striekaná penová izolácia s uzavretými bunkami má najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti medzi všetkými komerčne dostupnými tepelnými izoláciami a podstatne prevyšuje tepelno-technické vlastnosti ostatných izolačných materiálov.

Zateplenie PUR penou hrúbky 225mm zodpovedá zatepleniu minerálnej vlne s hrúbkou 400mm.

Tiež Vás môže zaujímať:

Minerálna vlna alebo PUR pena?

Tiež Vás môže zaujímať:

Fotogaléria našich realizácií

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Potrebujete pomôcť alebo poradiť? Kontaktujte našich školených pracovníkov, ktorí Vám ochotne poradia s Vaším problémom alebo zodpovedia akékoľvek Vaše otázky ohľadom zateplenia striekanou penovou izoláciou alebo maľovania AirLess technológiou.
Sme tu pre Vás každý deň v čase od 800 do 2000!
Vyžiadajte si cenovú ponuku alebo 0904 200 900, poradíme Vám!