Nevypúšťajte drahocenné teplo "von oknom" a šetrite svoje financie s bezkonkurenčne najúčinejšou a najkvalitnešou tepelnou izoláciou súčasnosti. Striekaná penová izolácia - v zime hreje, v lete chladí!

Perex Hydroizolacia Zaklady

Zateplenie základovej dosky

Zateplenie základov a základovej dosky je jednou z najpodceňovanejších krokov pri stavbe domu. V dnešnej dobe neustále sa sprísňujúcich noriem a požiadaviek na energetickú úspornosť stavieb je tento krok nevyhnutný. Bohužiaľ najmä v prípade starších rodinných domov je tento krok úplne vynechaný.

Čítať ďalej: Zateplenie základovej dosky
Perex Zateplenie Stien

Zateplenie obvodových stien drevodomov

Jednou z hlavných funkcii obvodových stien je okrem ich nosnej funkcie stavby aj ochrana vnútorných priestorov pred poveternostnými vplyvmi a to či už v zime, alebo v lete. Striekaná penová izolácia Vám pomôže znížiť tepelné straty obvodových stien až o 50%!

Čítať ďalej: Zateplenie obvodových stien drevodomov
Perex Zateplenie Stropu

Zateplenie stropu

Máte podpivničený dom alebo nevykurovanú garáž a skladovacie priestory? Prípadne neobývaný a nezateplený krov? Potom určite dobre poznáte ten nepríjemný pocit neustáleho a nepríjemného chladu akokoľvek veľmi kúrite. Máme pre Vás riešenie Vášho problému!

Čítať ďalej: Zateplenie stropu
Perex Zateplenie Sikmej Strechy

Zateplenie šikmej strechy

Nezateplenou strechou unikne až vyše 45% tepelnej energie! Jedným z osvedčených spôsobov, ako minimalizovať tepelné straty, ale aj zväčšiť obytnú plochu domu je zateplenie podkrovia. Buďte v suchu a teple s kvalitou a efektivitou 21. storočia!

Čítať ďalej: Zateplenie šikmej strechy

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Potrebujete pomôcť alebo poradiť? Kontaktujte našich školených pracovníkov, ktorí Vám ochotne poradia s Vaším problémom alebo zodpovedia akékoľvek Vaše otázky ohľadom zateplenia striekanou penovou izoláciou alebo maľovania AirLess technológiou.
Sme tu pre Vás každý deň v čase od 800 do 2000!
Vyžiadajte si cenovú ponuku alebo 0904 200 900, poradíme Vám!