Máte podpivničený dom alebo nevykurovanú garáž a skladovacie priestory? Prípadne neobývaný a nezateplený krov? Potom určite dobre poznáte ten nepríjemný pocit neustáleho a nepríjemného chladu akokoľvek veľmi kúrite. Máme pre Vás riešenie Vášho problému!

medzery v izolacii z mineralnej vlny
Medzery v 8 rokov starej izolácii z minerálnej vlny. Takáto izolácia absolútne neplní svoj účel.

Tiež Vás môže zaujímať:

Doživotná záruka na izoláciu!

Príčinou vzniku tejto nepríjemnej situácie sú výrazné úniky tepla, resp. prenikanie chladu do vykurovaných priestorov. Riešením daného stavu je zateplenie stropu, ktoré sa realizuje v prípade spodných nevykurovaných priestoroch zdola, v prípade stropu obývaného priestoru zhora. Striekaná penová izolácia má ideálne vlastnosti už pri minimálnych nákladoch. Vďaka svojím fyzikálnym vlastnostiam, hodnotám tepelného odporu a vodivosti tepla je zateplenie vysoko efektívne s kvalitou a výhodami 21. storočia.

Striekaná penová izolácia sa aplikuje na takmer akýkoľvek podkladový povrch. V priebehu niekoľkých sekúnd zväčší svoj objem až 120-násobne a tým vyplní všetky medzery a trhliny. Tým eliminuje tepelné mosty v ťažko prístupných miestach a dutinách, čo zaručuje maximálny účinok izolácie a vytvorenie zdravého prostredia vo Vašej domácnosti.

Tiež Vás môže zaujímať:

Minerálna vlna alebo PUR pena?

Striekaná penová izolácia vytvorí dokonalo súvislý povrch bez prasklín a trhlín, na rozdiel od klasických metód zateplenia, ktorú je potrebné kotviť do konštrukcie. Narúša sa tým celistvosť izolácie a dochádza k jej poškodeniam a vzniku nežiadúcich tepelných mostov. Striekaná penová izolácia vytvára úplne adhézny a monolitický izolačný obal bez medzier a bez spojov. Absencia trhlín zabraňuje vniknutiu hmyzu do izolácie a vytvárať tam hniezda ako aj prenikať ďalej do konštrukcie a interiéru. Vďaka stabilite materiálu ostávajú tieto vlastnosti striekanej penovej izolácie nezmenené po celú dobu životnosti budovy za všetkých okolností.

Tiež Vás môže zaujímať:

FAQ: Ako pripraviť strop na zateplenie?

Vďaka správnej aplikácií naším pravidelne školeným a profesionálnym tímom je zaručená jej dlhodobá spoľahlivosť, životnosť a kvalita po celú dobu technickej životnosti Vašej stavby.

Zatepli.eu Vám garantuje férovú cenu, ktorá sa nemení!

Tiež Vás môže zaujímať:

Fotogaléria našich realizácií

Chcem nezáväznú cenovú ponuku na túto stavbu:

Kontaktné údaje
Zadajte svoje celé meno!

Neplatné zadanie!

Zadali ste neplatnú e-mailovú adresu!

Zadajte mesto, kde sa stavba nachádza!

Neplatné zadanie!

Neplatné zadanie!

* - povinné údaje
Špecifikácia stavby
Invalid Input

Špecifikujte typ požadovanej služby
Neplatné zadanie!

Invalid Input

* odporúčaná hrúbka striekanej penovej izolácie je 25cm
Neplatné zadanie!

Neplatné zadanie!

Invalid Input

Invalid Input

Neplatné overenie!