Veľkometrážne maľovanie systémom AirLess

Jedná sa o aplikáciu nielen interiérových farieb pomocou striekacieho zariadenia. Maľovanie striekacím zariadením patrí medzi najkvalitnejšie a zároveň časovo a cenovo najprístupnejšie formy úpravy stien.

Maľujeme a striekame farby na veľkých plochách.
Na aplikáciu farieb využívame vysokotlakový bezvzduchový AirLess systém GRACO, ktorý dokonale pokryje farbou veľké plochy. Dokážeme preto nastriekať aj ťažko dostupné miesta na streche, nosníkoch alebo strope. Aplikácia striekaním zaručí najlepšiu možnú dosiahnutú kvalitu náteru a najrýchlejší možný spôsob uskutočňovania maliarskych prác.

Radi vám vymaľujeme aj rodinný dom a to zvonku alebo zvnútra. Samozrejmosťou sú aj penetračné nátery.

Najlepšia voľba použitej technológie pre nanášanie farby na nové omietky a sadrokartón kde je nevyhnutné nanesenie väčšieho množstva farby kvôli lepšiemu krytiu. Aplikácia striekaním zaručí dosiahnutie najlepšej možnej kvality náteru a najrýchlejší možný spôsob uskutočnenia prác.

Ste vo fáze kedy už uvažujete o finálnej úprave stien?

Ak áno, je tu pre vás riešenie, ktorým je maľovanie profesionálnym maliarskym AirLess prístrojom.

Prečo práve AirLess?
Využitie AirLess technológie maľovania šetrí váš čas a peniaze. Už žiadne šmuhy od valčeka, žiadne striekance od farby iba krásna jednoliata štruktúra. Ceny za prácu sú porovnateľné s využitím klasickej formy (napr. použitie valčeka), ale rýchlosť a kvalita odvedenej práce je neporovnateľná.