Jedná sa o aplikáciu nielen interiérových farieb pomocou striekacieho zariadenia. Maľovanie striekacím zariadením patrí medzi najkvalitnejšie a zároveň časovo a cenovo najprístupnejšie formy úpravy stien.

Maľujeme a striekame farby na veľkých plochách.
Na aplikáciu farieb využívame vysokotlakový bezvzduchový AirLess systém GRACO, ktorý dokonale pokryje farbou veľké plochy. Dokážeme preto nastriekať aj ťažko dostupné miesta na streche, nosníkoch alebo strope. Aplikácia striekaním zaručí najlepšiu možnú dosiahnutú kvalitu náteru a najrýchlejší možný spôsob uskutočňovania maliarskych prác.

Tiež Vás môže zaujímať:

Doživotná záruka na izoláciu!

Radi vám vymaľujeme aj rodinný dom a to zvonku alebo zvnútra. Samozrejmosťou sú aj penetračné nátery.

Najlepšia voľba použitej technológie pre nanášanie farby na nové omietky a sadrokartón kde je nevyhnutné nanesenie väčšieho množstva farby kvôli lepšiemu krytiu. Aplikácia striekaním zaručí dosiahnutie najlepšej možnej kvality náteru a najrýchlejší možný spôsob uskutočnenia prác.

Tiež Vás môže zaujímať:

Zateplenie striekanou penovou izoláciou

Ste vo fáze kedy už uvažujete o finálnej úprave stien?

Ak áno, je tu pre vás riešenie, ktorým je maľovanie profesionálnym maliarskym AirLess prístrojom.

Prečo práve AirLess?
Využitie AirLess technológie maľovania šetrí váš čas a peniaze. Už žiadne šmuhy od valčeka, žiadne striekance od farby iba krásna jednoliata štruktúra. Ceny za prácu sú porovnateľné s využitím klasickej formy (napr. použitie valčeka), ale rýchlosť a kvalita odvedenej práce je neporovnateľná.

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Potrebujete pomôcť alebo poradiť? Kontaktujte našich školených pracovníkov, ktorí Vám ochotne poradia s Vaším problémom alebo zodpovedia akékoľvek Vaše otázky ohľadom zateplenia striekanou penovou izoláciou alebo maľovania AirLess technológiou.
Sme tu pre Vás každý deň v čase od 800 do 2000!
Vyžiadajte si cenovú ponuku alebo 0904 200 900, poradíme Vám!