Zvukové izolácie

Viac ako 20 ročné skúsenosti v odhlučnení objektov, priestorov a zariadení

V našej ponuke máme materiály na odhlučnenie všetkých častí a súčastí budov, priemyselných objektov, posluchových priestorov a nahrávacích štúdií. Používame materiály renomovaných svetových výrobcov Dynamat, STP a Evotec. Zabezpečíme projekt a následnú realizáciu.

Špecializujeme sa na inštaláciu predsadených protihlukový stien a stropov, termo-akustické zatlmenie potrubí, rekuperačných jednotiek a klimatizacií. V prípade poslúchových miestnosti zabezpečujeme akustickú upravu interiéru pre dosiahnutie dokonalého hudobného zážitku.

Použitie hlukových izolácií:

  • Kročajová izolácia
  • Odhlučnenie stien
  • Odhlučnenie stropov
  • Termoakustická izolácia potrubí (rekuperácia, odpady, vzduchotechnika)
  • Akustická úprava miestností

Odhlučnenie strojov a zariadení

Na základe vašich požiadaviek navrhneme tlmiaci materiál vhodný na odhlučnenie Váších strojov a zariadenia, vieme poskytnúť materiály, ktoré spĺňajú protipožiarné normy, sú vode odolné a zvládajú aj extrémne prostredie. Ako prvú vrstvu používame antivibračné materiály z butylkaučuku, ktoré pohlcujú všetky rezonancie. Druhá vrstva je tvorená z polyuretánových pien, v prípade vlhkého prostredia používame materiály zo syntetického polymeru, ktore su známe vysokou odolnosťou voči vode, olejom a extremnym poveternosným podmienkam.

Odhlučnenie priestorov a objektov

Zaistíme ozvučenie vonkajších alebo vnútorných komerčných priestorov (reštaurácie, obchody, hotely či fitness centrá). Ponúkame audio zariadenia, ktoré sú odolné voči extrémnym poveternostným podmienkam, či už sa jedná o terasy alebo lode.