Zateplenie stropu

Máte podpivničený dom alebo nevykurovanú garáž a skladovacie priestory? Prípadne neobývaný a nezateplený krov? Potom určite dobre poznáte ten nepríjemný pocit neustáleho a nepríjemného chladu akokoľvek veľmi kúrite. Máme pre Vás riešenie Vášho problému!

medzery v izolacii z mineralnej vlny
Medzery v 8 rokov starej izolácii z minerálnej vlny. Takáto izolácia absolútne neplní svoj účel.

Príčinou vzniku tejto nepríjemnej situácie sú výrazné úniky tepla, resp. prenikanie chladu do vykurovaných priestorov. Riešením daného stavu je zateplenie stropu, ktoré sa realizuje v prípade spodných nevykurovaných priestoroch zdola, v prípade stropu obývaného priestoru zhora. Striekaná penová izolácia má ideálne vlastnosti už pri minimálnych nákladoch. Vďaka svojím fyzikálnym vlastnostiam, hodnotám tepelného odporu a vodivosti tepla je zateplenie vysoko efektívne s kvalitou a výhodami 21. storočia.

Striekaná penová izolácia sa aplikuje na takmer akýkoľvek podkladový povrch. V priebehu niekoľkých sekúnd zväčší svoj objem až 120-násobne a tým vyplní všetky medzery a trhliny. Tým eliminuje tepelné mosty v ťažko prístupných miestach a dutinách, čo zaručuje maximálny účinok izolácie a vytvorenie zdravého prostredia vo Vašej domácnosti.

Striekaná penová izolácia vytvorí dokonalo súvislý povrch bez prasklín a trhlín, na rozdiel od klasických metód zateplenia, ktorú je potrebné kotviť do konštrukcie. Narúša sa tým celistvosť izolácie a dochádza k jej poškodeniam a vzniku nežiadúcich tepelných mostov. Striekaná penová izolácia vytvára úplne adhézny a monolitický izolačný obal bez medzier a bez spojov. Absencia trhlín zabraňuje vniknutiu hmyzu do izolácie a vytvárať tam hniezda ako aj prenikať ďalej do konštrukcie a interiéru. Vďaka stabilite materiálu ostávajú tieto vlastnosti striekanej penovej izolácie nezmenené po celú dobu životnosti budovy za všetkých okolností.

Vďaka správnej aplikácií naším pravidelne školeným a profesionálnym tímom je zaručená jej dlhodobá spoľahlivosť, životnosť a kvalita po celú dobu technickej životnosti Vašej stavby.

Zatepli.eu Vám garantuje férovú cenu, ktorá sa nemení!