Okrem vynikajúcich tepelno-izolačných a hydroizolačných vlastností má oproti klasickým metódam zateplenia striekaná penová izolácia neoceniteľnú výhodu – rýchlosť realizácie.

Zabudnite na niekoľkodňové „zdržanie“ stavby. V závislosti na náročnosť aplikácie a hrúbku izolácie vieme aplikovať až neskutočných 300m2 plochy za deň. Samotná rýchlosť aplikácie výrazne šetrí našim klientom rozpočet na zateplenie a časový harmonogram stavby.

Aplikácia striekanej penovej izolácie nevyžaduje žiadnu zložitú úpravu staveniska a prípravu samotnú. Postačí nám napojenie na elektrinu, ktoré v prípade nedostupnosti zabezpečíme vlastným generátorom.

Rozsah pracovných teplôt nám umožňuje plne sa prispôsobiť potrebám a požiadavkám klienta, a to v ktorúkoľvek časť roka vrátane zimy. So zatepli.eu už na leto čakať nemusíte. Zatepľujeme už od -15°C!

Tiež Vás môže zaujímať:

Minerálna vlna alebo PUR pena?

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Potrebujete pomôcť alebo poradiť? Kontaktujte našich školených pracovníkov, ktorí Vám ochotne poradia s Vaším problémom alebo zodpovedia akékoľvek Vaše otázky ohľadom zateplenia striekanou penovou izoláciou alebo maľovania AirLess technológiou.
Sme tu pre Vás každý deň v čase od 800 do 2000!
Vyžiadajte si cenovú ponuku alebo 0904 200 900, poradíme Vám!