Hľadáte kvalitnú izoláciu, ktorá s Vami zostarne? Už nehľadajte, práve ste ju našli!

Vysoký tepelný odpor a nízka vodivosť tepla (od 0,022 do 0,038 W/mK) striekanej penovej izolácie sú tým správnym predpokladom pre najúčinnejšiu formu zateplenia, ktorá je dostupná na našom trhu.

Aj napriek vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam ostáva striekaná penová izolácia priedušná a neabsorbuje vlhkosť. Naopak pena s uzatvorenou bunkovou štruktúrou je úplne hydrofóbna (vode nepriepustná), čo z nej robí vynikajúci materiál na hydroizoláciu všade tam, kde je to potrebné.

Tiež Vás môže zaujímať:

Akú hrúbku tepelnej izolácie aplikovať?

Striekaná penová izolácia sa vďaka svojej rozpínavosti a priľnavosti na každý povrch dostane všade tam, kde je to s klasickými formami zateplenia nemožné a je úplne jedno ako je povrch konštrukcie tvarovaný alebo zložitý. Eliminácia tepelných mostov v ťažko prístupných miestach a dutinách zaručuje maximálny účinok izolácie.

Striekaná penová izolácia vytvorí dokonalo súvislý povrch bez prasklín a trhlín. Absencia trhlín zabraňuje vniknutiu hmyzu do izolácie a vytvárať tam hniezda ako aj prenikať ďalej do konštrukcie a interiéru. Vďaka stabilite materiálu ostávajú tieto vlastnosti striekanej penovej izolácie nezmenené po celú dobu životnosti budovy za všetkých okolností.

Žiadna iná izolácia nedokáže byť takto dokonalá!

Tiež Vás môže zaujímať:

Minerálna vlna alebo PUR pena?

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Potrebujete pomôcť alebo poradiť? Kontaktujte našich školených pracovníkov, ktorí Vám ochotne poradia s Vaším problémom alebo zodpovedia akékoľvek Vaše otázky ohľadom zateplenia striekanou penovou izoláciou alebo maľovania AirLess technológiou.
Sme tu pre Vás každý deň v čase od 800 do 2000!
Vyžiadajte si cenovú ponuku alebo 0904 200 900, poradíme Vám!