Jedinečné tepelnoizolačné a hydroizolačné vlastnosti izolácie

Naša izolácia sa plne prispôsobí požiadavkám Vašej konštrukcie a vďaka svojej rozpínavosti sa dostane všade tam, kde je to s klasickými formami zateplenia nemožné. Už žiadne tepelné mosty a problémy s vodou. Ručíme za to!

Vysoký tepelný odpor a nízka vodivosť tepla (od 0,022 do 0,038 W/mK) striekanej penovej izolácie sú tým správnym predpokladom pre najúčinnejšiu formu zateplenia, ktorá je dostupná na našom trhu.

Aj napriek vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam ostáva striekaná penová izolácia priedušná a neabsorbuje vlhkosť. Naopak pena s uzatvorenou bunkovou štruktúrou je úplne hydrofóbna (vode nepriepustná), čo z nej robí vynikajúci materiál na hydroizoláciu všade tam, kde je to potrebné.

Striekaná penová izolácia sa vďaka svojej rozpínavosti a priľnavosti na každý povrch dostane všade tam, kde je to s klasickými formami zateplenia nemožné a je úplne jedno ako je povrch konštrukcie tvarovaný alebo zložitý. Eliminácia tepelných mostov v ťažko prístupných miestach a dutinách zaručuje maximálny účinok izolácie.

Striekaná penová izolácia vytvorí dokonalo súvislý povrch bez prasklín a trhlín. Absencia trhlín zabraňuje vniknutiu hmyzu do izolácie a vytvárať tam hniezda ako aj prenikať ďalej do konštrukcie a interiéru. Vďaka stabilite materiálu ostávajú tieto vlastnosti striekanej penovej izolácie nezmenené po celú dobu životnosti budovy za všetkých okolností.

Žiadna iná izolácia nedokáže byť takto dokonalá!