Výhody striekanej penovej izolácie

Striekaná penová izolácia je momentálne najkvalitnejšia a najlepšia technológia pre efektívne zatepľovanie akejkoľvek konštrukcie. Pýtate sa prečo? Zistite viac o výhodách naozaj kvalitného, efektívneho a lacného zateplenia!

Naša izolácia sa plne prispôsobí požiadavkám Vašej konštrukcie a vďaka svojej rozpínavosti sa dostane všade tam, kde je to s klasickými formami zateplenia nemožné. Už žiadne tepelné mosty a problémy s vodou. Ručíme za to!

V dobe neustále sa sprísňujúcich ekologických a bezpečnostných noriem sú aj pre našich zákazníkov tieto vlastnosti tepelnej izolácie na popredných miestach dôležitosti a v nemalej miere sa podieľajú na jeho konečnej voľbe. Zabudnite na plesne alebo prach a užívajte si čistý vzduch!

Zateplenie bez škár a medzier s rovnakými tepelno-izolačnými vlastnosťami po celú dobu životnosti! Vďaka vlastnostiam striekanej penovej izolácie a správnej aplikácií je zaručená jej dlhodobá a nemenná spoľahlivosť, životnosť a kvalita po dobu technickej životnosti Vašej stavby. Vlastnosti našej izolácie garantujeme doživotne!

Nepreplácajte na enegriách. Dokonalé vlastnosti PUR izolácie Vám znížia náklady na vykurovanie až o neuveriteľných 70%!

Či už staviate alebo rekonštruujete, striekaná penová izolácia má oproti iným typom izolácie značné výhody. Neveríte?

Okrem vynikajúcich tepelno-izolačných a hydroizolačných vlastností má oproti klasickým metódam zateplenia striekaná penová izolácia neoceniteľnú výhodu – rýchlosť realizácie. Rýchlosť, ktorá šetrí Váš čas a rozpočet. So zatepli.eu zateplíte svoju stavbu už za 1 deň!

Zateplenie striekanou penovou izoláciou je až 5x menej náročné na pevnosť konštrukcie ako pri minerálnej vlne. Navyše „zvyšuje” pevnosť Vašej konštrukcie až 3-násobne!